Przeprowadzki Transport

STD - Przeprowadzki firma przyjazna osobom prywatnym. Zamawiając przeprowadzkę w naszej firmie zatroszczymy się o Twoje mienie jak o własne. W dogodnym dla Państwa terminie dostarczymy kartony oraz materiały pakowe. Mając na uwadze fakt, że nie zawsze mogą Państwo dysponować czasem na przerowadzkę w ciągu dnia istnieje możliwość realizacji wykonania usługi w godzinach popołudniowych lub w dni wolne. Proponujemy Państwu dwa warianty przeprowadzek. Przeprowadzka "samodzielna" lub "kompleksowa". Każdą usługę poprzedzamy niezobowiązującą wizytą naszego pracownika, w celu określenia zakresu robót i wyceny przeprowadzki.

 

Przeprowadzka standardowa

Przeprowadzki Transport

W przypadku przeprowadzki "standardowej" podstawimy Państwu samochód z obsługą, a Państwo spakujecie samodzielnie swoje mienie w opakowania powierzone przez naszą firmę. W dogodnym terminie dostarczymy materiały do pakowania (pudła tekturowe, taśmy, folie pęcherzykową, papier pakowy, stretch, koce transportowe itp.). Państwa zadaniem jest spakowanie tylko rzeczy osobistych. Pozostałe mienie nasi pracownicy spakują i zabezpieczą odpowiednio do transportu. Następnie załadują i po przewiezieniu ustawią na wskazanym miejscu.

 

Przeprowadzka kompleksowa

Przeprowadzki Transport

W przypadku przeprowadzki "kompleksowej" nasi pracownicy wykonają za Państwa całą pracę. W wybranym i dogodnym dla Państwa terminie nasi pracownicy spakują całe mienie, a następnie przetransportują do miejsca docelowego, rozpakują i ustawią według Państwa wskazówek. W opcji przeprowadzki kompleksowej Państwa zadaniem jest tylko i wyłącznie udostępnienie lokali do przeprowadzki .. więcej