Przeprowadzki Transport

STD - Przeprowadzki firma przyjazna firmom. Mając na uwadzę specyfikę przeprowadzek firmowych, gdzie ważną rzeczą jest czas i sprawność wykonania usługi dostosujemy terminy i godziny najbardziej odpowiednie dla Państwa firmy. Zamawiając usługę przeprowadzki w naszej firmie otrzymacie Państwo dostęp do opakowań jak i fachowe doradztwo pod względem logistycznym. Organizując przeprowadzkę biura lub firmy bardzo ważną rzeczą jest umówienie się z przedstawicielem naszej firmy na wstępne oględziny, co umożliwi dokładną wycenę usługi oraz pomoże uniknąć problemow podczas wykonywania przeprowadzki. Nasz przedstawiciel udzieli Państwu niezbędnych wskazówek co do pakowania oraz poinformuje o założeniach logistycznych.

 

Przeprowadzka standardowa

Przeprowadzki Transport

W przypadku przeprowadzki "standardowej" podstawimy Państwu samochód z obsługą, a Państwo spakujecie samodzielnie swoje mienie w opakowania powierzone przez naszą firmę. W dogodnym terminie dostarczymy materiały do pakowania (pudła tekturowe, taśmy, folie pęcherzykową, papier pakowy, stretch, koce transportowe itp.). Państwa zadaniem jest spakowanie tylko rzeczy osobistych. Pozostałe mienie nasi pracownicy spakują i zabezpieczą odpowiednio do transportu. Następnie załadują i po przewiezieniu ustawią na wskazanym miejscu.

 

Przeprowadzka kompleksowa

Przeprowadzki Transport

W przypadku przeprowadzki "kompleksowej" nasi pracownicy wykonają za Państwa całą pracę. W wybranym i dogodnym dla Państwa terminie nasi pracownicy spakują całe mienie, a następnie przetransportują do miejsca docelowego, rozpakują i ustawią według Państwa wskazówek. W opcji przeprowadzki kompleksowej Państwa zadaniem jest tylko i wyłącznie udostępnienie lokali do przeprowadzki.