Przeprowadzki Transport

Zamawiając kompleksową usługę przeprowadzki w naszej firmie Państwa zadaniem jest jedynie udostępnienie nam lokali, z którego wyprowadzamy oraz nowego lokalu gdzie są Państwo wprowadzacie. Oraz udzielenie informacji co do rozmieszczenia Waszego mienia w nowym miejscu. Przy kompleksowej usłudze przeprowadzki cała odpowiedzialność za mienie klienta spoczywa na naszej firmie, gdyż to my wykonujemy całą pracę od A do Z.

Usługę wykonujemy wg ustalonego schematu:

Pakowanie kuchni - Zastawy oraz wszelkie serwisy (obiadowe, kawowe itp.) pakowane są w folie bąbelkową (nie papier pakowy), gdyż zwiększa to amortyzacje, co uniemożliwia uszkodzeniu zapakowanych naczyń.
Pozostałe naczynia kuchenne (garnki, patelnie itp.) pakowane są "rodzinami" w kartony. Kolejną spakowaną rzeczą są sztućce oraz przybory kuchenne. Artykuły spożywcze oraz przyprawy jadą w osobnych kartonach. Każdy karton jest oznakowany (opisany) wg zawartości. Przy tak spakowanej kuchni nawet osoba nie będąca przy pakowaniu jest w stanie poradzić sobie z rozpakowaniem.

Pakowanie łazienki - Pakując łazienkę szczególną uwagę musimy zwrócić na lokatorów mieszkania. Standardem jest pakowanie z rozróżnieniem własności rzeczy w łazience. Chemia oraz pozostałe środki czystości trafiają do odrębnego kartonu.

Pakowanie odzieży - Przy pakowaniu odzieży nasi pracownicy stosują podział na rzeczy eleganckie, codziennego użytku oraz osobiste. Rzeczy eleganckie (garnitury, suknie, kostiumu itp. ) przewozimy w tak zwanych szafach ubraniowych na wisząco. Rzeczy codziennego użytku (koszule, żakiety, spodnie itp.) przewożone są w specjalnych pokrowcach transportowych. Pozostałe rzeczy pakowane są do kartonów tekturowych.

Pakowanie sprzętu RTV - Najskuteczniejszym zabezpieczeniem jest spakowanie sprzętu w oryginalne opakowania. W przypadku braku takowych pracownicy zapakują sprzęt w folie bąbelkową oraz umieszczą w odpowiednich kartonach. Ważne: wszelkie kable oraz piloty są przyporządkowane do odpowiedniego kartonu.

Pakowanie rzeźb, bibelotów i antyków - Do pakowania takich rzeczy stosujemy szczególne środki ostrożności, a mianowicie używamy do tego celu specjalistycznych skrzyń drewnianych lub plastikowych zasypanych wypełniaczem styropianowym bądź piankowym, które to unieruchamiają rzecz, zabezpieczając ją przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Pozostałe wyposażenie mieszkania (meble) - Standardowo są pakowane w koce transportowe oraz folie strech, co zabezpiecza przed ewentualnym zarysowaniem lub uszkodzeniem. Wszelkie ranty zabezpieczane są kątownikami tekturowymi.